Overmars napisał(a):

|
A dla mnie jest skandalem co ty piszesz bo WISŁA TO MY KIBICE...
|
Na szczęście - nie tylko. I nie tylko zrzeszeni w SKWK. Tyle w temacie.
Drogi Tomaszu Frankowski - zrobiłeś dla Wisły ogromnie dużo, jesteś legendą tego klubu. Jestem Ci za to wdzięczny i dziękuję. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczę Ci w barwach Wisły - jeśli już nie jako piłkarza, to chociaż trenera lub w innej służącej klubowi roli.