Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1668
Stary 26.03.2009, 15:45
Overmars napisał(a):Wyświetl post
A dla mnie jest skandalem co ty piszesz bo WISŁA TO MY KIBICE...
Na szczęście - nie tylko. I nie tylko zrzeszeni w SKWK. Tyle w temacie.

Drogi Tomaszu Frankowski - zrobiłeś dla Wisły ogromnie dużo, jesteś legendą tego klubu. Jestem Ci za to wdzięczny i dziękuję. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczę Ci w barwach Wisły - jeśli już nie jako piłkarza, to chociaż trenera lub w innej służącej klubowi roli.
Ostatnio edytowane przez Sloth : 26.03.2009 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując