Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1667
Stary 26.03.2009, 15:44
Overmars napisał(a):Wyświetl post
Tyle ze Frankowski juz grał za granicą
1993/94 RC Strasbourg FR
1994/95 RC Strasbourg 10
1995/96 RC Strasbourg 11
1996 Nagoya Grampus Eight 7 Japonia
1996/97 Stade Poitevin FC FR
1997/98 FC Martigues FR

ale wtedy jeszcze nie był takim piłkarzem jak w momencie odejścia do Elche !!! Bez obrazy Franek ale wtedy Twoje miejsce było w Wiśle bo w tak dobnrej piłce jak mamy teraz w 2 lidze hiszpańskiej nie dałbyś rady. Ale przez te wszystkie lata grał dla WISŁY Z BIAŁĄ GWIAZDĄ NA PIERSI !!! Miałem okazje porozmawiać z Tomkiem na zgrupowaniu w Zakopanem w 2004 roku ! Świetny człowiek i jak nikt inny zasługuje na szacunek !!! Należy mu się szacunek tak samo jak należał mu się wyjazda za granicę !!!

NIGDY WAS NIE ZROZUMIEM !!!!
Odpowiedz cytując