zielak14 napisał(a):

Ale Frankowski? Po transferze do Elche?! W wieku 31 lat?! To kiedy miał wyjechać z naszej zapyziałej ligi? Po czterdziestce? Żurawski - super, Maciuś, graj w Celtiku, trzymamy kciuki. Kosowski - brawo, Kamil, idź i podbij Bundesligę. Szymkowiak - niech ci się w Turcji Mireczku wiedzie. Frankowski - ty psie podły i zdrajco, jak mogłeś odejść?
]
|
Tyle ze Frankowski juz grał za granicą
1993/94 RC Strasbourg FR
1994/95 RC Strasbourg 10
1995/96 RC Strasbourg 11
1996 Nagoya Grampus Eight 7 Japonia
1996/97 Stade Poitevin FC FR
1997/98 FC Martigues FR
Sloth napisał(a):

Tak, dla dobra i interesu Wisły jest znacznie ważniejsze, kto strzelił ponad 100 bramek i jakie miał znaczenie dla drużyny, niż to, z kim ty i w jaki sposób się solidaryzujesz.
Wisła to nie Wy. Wisła to coś znacznie więcej niż Wy i bezmyślne oskarżenia poparte nie dowodami, a zwykłym pieniactwem.
Nie życzę sobie, by tacy kibice kompromitowali nasz klub.
Atakowanie Frankowskiego, opluwanie jego kariery i dorobku w Wiśle jest skandalem i szkodzi "Białej Gwieździe". Nie prowadzi do niczego dobrego. Więc nie mień się obrońcą Wisły troszczącym się o klub.
|
A dla mnie jest skandalem co ty piszesz bo WISŁA TO MY KIBICE...