Wyświetl pojedynczy post
Overmars
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1665
Stary 26.03.2009, 15:41
zielak14 napisał(a):Wyświetl post
Ale Frankowski? Po transferze do Elche?! W wieku 31 lat?! To kiedy miał wyjechać z naszej zapyziałej ligi? Po czterdziestce? Żurawski - super, Maciuś, graj w Celtiku, trzymamy kciuki. Kosowski - brawo, Kamil, idź i podbij Bundesligę. Szymkowiak - niech ci się w Turcji Mireczku wiedzie. Frankowski - ty psie podły i zdrajco, jak mogłeś odejść?
]
Tyle ze Frankowski juz grał za granicą
1993/94 RC Strasbourg FR
1994/95 RC Strasbourg 10
1995/96 RC Strasbourg 11
1996 Nagoya Grampus Eight 7 Japonia
1996/97 Stade Poitevin FC FR
1997/98 FC Martigues FR

Sloth napisał(a):Wyświetl post
Tak, dla dobra i interesu Wisły jest znacznie ważniejsze, kto strzelił ponad 100 bramek i jakie miał znaczenie dla drużyny, niż to, z kim ty i w jaki sposób się solidaryzujesz.

Wisła to nie Wy. Wisła to coś znacznie więcej niż Wy i bezmyślne oskarżenia poparte nie dowodami, a zwykłym pieniactwem.

Nie życzę sobie, by tacy kibice kompromitowali nasz klub.

Atakowanie Frankowskiego, opluwanie jego kariery i dorobku w Wiśle jest skandalem i szkodzi "Białej Gwieździe". Nie prowadzi do niczego dobrego. Więc nie mień się obrońcą Wisły troszczącym się o klub.
A dla mnie jest skandalem co ty piszesz bo WISŁA TO MY KIBICE...
Ostatnio edytowane przez Overmars : 26.03.2009 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując