Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 26.03.2009, 15:40
Palikot napisał(a):
Uwazasz ze 100 bramek jest wazniejsze niz solidarność kibicowska, doping na kazdym emczu, wspieranie w trudnych chwilach?
Tak, dla dobra i interesu Wisły jest znacznie ważniejsze, kto strzelił ponad 100 bramek i jakie miał znaczenie dla drużyny, niż to, z kim ty i w jaki sposób się solidaryzujesz.

Wisła to nie Wy. Wisła to coś znacznie więcej niż Wy i bezmyślne oskarżenia poparte nie dowodami, a zwykłym pieniactwem.

Nie życzę sobie, by tacy kibice kompromitowali nasz klub.

Atakowanie Frankowskiego, opluwanie jego kariery i dorobku w Wiśle jest skandalem i szkodzi "Białej Gwieździe". Nie prowadzi do niczego dobrego. Więc nie mień się obrońcą Wisły troszczącym się o klub.
Odpowiedz cytując