Palikot napisał(a):
|
Uwazasz ze 100 bramek jest wazniejsze niz solidarność kibicowska, doping na kazdym emczu, wspieranie w trudnych chwilach?
|
Tak, dla dobra i interesu Wisły jest znacznie ważniejsze, kto strzelił ponad 100 bramek i jakie miał znaczenie dla drużyny, niż to, z kim ty i w jaki sposób się solidaryzujesz.
Wisła to nie Wy. Wisła to coś znacznie więcej niż Wy i bezmyślne oskarżenia poparte nie dowodami, a zwykłym pieniactwem.
Nie życzę sobie, by tacy kibice kompromitowali nasz klub.
Atakowanie Frankowskiego, opluwanie jego kariery i dorobku w Wiśle jest skandalem i szkodzi "Białej Gwieździe". Nie prowadzi do niczego dobrego. Więc nie mień się obrońcą Wisły troszczącym się o klub.