Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9427
Stary 26.03.2009, 15:25
Edno zaskoczył, to prawda - ale dalej nie jest to zawodnik który mógłby się sprawdzić w europejskiej piłce. A już na pewno nie w siłowej lidze polskiej. Wystarczyło go sobie oglądnąć na Sportklubie w paru meczach poprzedniego sezonu.

To dalej typ Jaśka Paulisty - jeździec bez głowy, całkowicie niezdyscyplinowany taktycznie.

Z Beto to jednak coś innego. To, że w ogóle dostaje szanse na grę kosztem Niedzielana chyba coś znaczy. Po efektownym zwycięstwie w derbach pozycja Skorży w klubie jest bardzo mocna i nawet brak MP może mu się upiec.

A Skorża potrzebuje Beto, by mieć możliwość różnych rozwiązań ofensywnych. I pamiętajmy - jest jednak możliwe, że w lecie Brożek nas opuści - jeśli szybko teraz wróci do gry.

W tej sytuacji rezygnacja z Beto nie byłaby mądra. Zawodnik musi jednak coś prezentować na treningach, czego my na razie nie widzimy. Ale ja ufam Skorży w tej sprawie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując