dj_ibutti napisał(a):

|
A Ty nie zwróciłeś uwagi, że mam większe prawo wierzyć osobom, którą znam nie od dziś, które poświęcają dla Wisły wszystko, niż piłkarzykowi, który tu był, grał, uciekł, a teraz próbuje się wybielić ?
|
Prawo to masz wierzyć nawet wróżeniu z fusów. Jest tylko kwestia czy ci, którym masz prawo wierzyć maja informacje pewne czy jedynie ... pewnie wyssane z palca.
Nie zwróciłeś uwagi, że długość znajomości i oddanie Wiśle nie jest dowodem na prawdę i nie sprawia, że fikcja prawdą się stanie.
flamengista napisał(a):

To jest bardzo przykre, że ludzie nie czytają dokładnie tego co się pisze
Niestety, najgorsze jest to, że w sprawie Franka źródła SKWK były dobrze poinformowane. Telefon do Cupiała był, szantaż był (gdyby nie było, to Franek na pewno by się tego na forum wyparł), dopłacenie 50 € tys. było (choć technicznie wyszło inaczej - zamiast dopłacić samemu, zrezygnował z części kasy z Elche).
|
Trochę nadużycie, proszę kolegi. Nie ustosunkował się do bardzo wielu pytań, a traktowanie braku zaprzeczenia jako potwierdzenia jest mało sensowne.
Może lepiej
czytać co napisał, zamiast tego czego nie napisał.