Chciałbym wam zaprezetować to co wczoraj zapytałem w dziale mam pytanie. :
Dlaczego moderatorzy usuwaja moje posty

ok moze sa glupie NIEKTORE ale dlaczego czasami uzywaja cenzury i nadmiernej sily ..___


skoro demokracja jest
Pozdrawiam mających poczucie humoru
PS: Gdzies czytalem w tym temaci że moje posty sa zrozumiale tylko dla kumatych. I otóż to!! Skonczylem wyzsze studia magistersko literacko pisownicze. I Lubie czasem uzyc zdań wymiennikowych oraz prezkladnika zdań , jeśli chcecie moge pisać normalnie.

Pozdrawiam