Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 26.03.2009, 15:22
Chciałbym wam zaprezetować to co wczoraj zapytałem w dziale mam pytanie. :

Dlaczego moderatorzy usuwaja moje posty ok moze sa glupie NIEKTORE ale dlaczego czasami uzywaja cenzury i nadmiernej sily ..___ skoro demokracja jest

Pozdrawiam mających poczucie humoru


PS: Gdzies czytalem w tym temaci że moje posty sa zrozumiale tylko dla kumatych. I otóż to!! Skonczylem wyzsze studia magistersko literacko pisownicze. I Lubie czasem uzyc zdań wymiennikowych oraz prezkladnika zdań , jeśli chcecie moge pisać normalnie. Pozdrawiam
Powód: studia a nie srudia
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 26.03.2009 o godz. 15:59.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując