|
Żeby się tylko nie okazało, ze na pokazanie tych umiejętności, które widzicie a ja nie bardzo(tzn zgadzam sie z plusami, jednak zdecydowanie przesłaniają mi je minusy), zwyczajnie mu czasu nie starczy.Gramy w zasadzie każdy mecz o życie i przypuszczam że pozostanie mu rola rezerwowego, wchodzącego gdzieś na końcówki.
Oczywiście Skorża może go i tak zostawić, jeśli sam nie wyleci ale wątpie w to o tyle, że Maciej szukał innego typu gracza.
|