Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TomAlwernia
Member
Od: 05.2004
Skąd: Alwernia
Offline
#
1654
26.03.2009, 15:10
Widać, że niektórzy na tym forum nie rozumieją co chce przekazać nam Franek.
Każdy ma prawo do swojego zdania ale zawsze warto poznać drugą stronę!
ALWERNIA I GAZOWA(KRAKÓW) ZAWSZE WIERNA WIŚLE !!
TomAlwernia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TomAlwernia
Znajdź inne posty napisane przez TomAlwernia