Wyświetl pojedynczy post
TomAlwernia
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 26.03.2009, 15:10
Widać, że niektórzy na tym forum nie rozumieją co chce przekazać nam Franek.
Każdy ma prawo do swojego zdania ale zawsze warto poznać drugą stronę!
ALWERNIA I GAZOWA(KRAKÓW) ZAWSZE WIERNA WIŚLE !!
Odpowiedz cytując