|
chyba odbieglismy troche od meritum, cala sprawa doprowadzila do tego ze Tomek co nieco wyjasnił, ale tez popatrzcie ile jest kłotni, wszyscy razem na siebie wrzucacie, mysle ze warto troche oczyscic temat i zastanowcie sie czy sprawa jest warta tego zeby nawzajem na siebie wjezdzac. uszanujcie wszyscy to ze ktos Franka do franka ma szacunek a ktos inny nie ma, normalna sprawa ze sie roznimy. sorry za ot
|