Kurt napisał(a):

Apropo pytań o piłkarza legendę:
Piłkarz Legenda ( dla mnie):
-Wiślak, wyróżniający się postawą na boisku, a przede wszystkim poza nim.
- Wierny klubowi w każdych okolicznościach.
Przykłady:
H. Reyman
K. Kmiecik
K. Moskal (A transfer do Lecha w tym wypadku, tylko to potwierdza.)
Dla mnie piłkarz-legenda to ktoś dla , którego Wisła nie była przystankiem w karierze, miejscem pracy tylko wartością w życiu, tak jak dla nas kibiców. Jednym słowem jeden z nas.
|
Nie wydaje wam się, że Kazimierz Kmiecik odszedł z Wisły w tym samym wieku, do ligi belgijskiej, potem greckiej. Mniej więcej rok, póltora po wielkich sukcesach w pucharach ?