Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1645
Stary 26.03.2009, 14:53
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Otoz Franek zrobil wiecej niz wy wszyscy doplacajacy i inni kibice.
No to my teraz dopłacajacy kibice zostawimy Wisle gdy ta przegra jakikolwiek najbliższy mecz, (bo zresztą mamy juz duzo wyjazdów, meczów u siebie chodzimy na Wisłe od zawsze, zrywamy nocki aby robić oprawy, i nic juz z tą Wisła nie osiągniemy) - Zoabczymy co powiesz.
Odpowiedz cytując