Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
6722
26.03.2009, 14:52
Peter_88
napisał(a):
http://********/news/show/3205__b_ni...ankowkiego__b_
w Jakiej sprawie Miało dość do spotkania miedzy Kibicami a Tomkiem ?
pozdrawiam
W tej:
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5563
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff