Wyświetl pojedynczy post
mlynnek
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1643
Stary 26.03.2009, 14:47
Wydaję mi się, że troszkę jest to rozdrapywanie starych ran. Pewne rzeczy zostały wyjaśnione, pewne nie i już nigdy nie będą. Doszukiwanie się przez PvD dziury w całym typu czemu szkółka, a czemu taka, a czemu chciałes przewalutowac kontrakt skoro na tym zarobiłes (przyznam ze to moje ulubione! oczywiście wierzę, że nikt z SKWK nie wziałby większej pensji w pracy jeżeli by mu ją zaproponowali. no bo w koncu jak to?! brac pieniądze od pracodawcy?! SKANDAL!!!! ) jest poprostu bez sensu.

Żeby nie było - też mnie zabolało jak Franek odszedł. Wkur***** się, wściekałem itd itp. Ale poziom agresji i żalu jaki po Was został po tak dlugim czasie jest niesamowity. To jest dosc niespotykane zacietrzewienie.

Franek - Byłes wielki, mogłes byc kims wiecej, nie jestes. tyle.

pozdrawiam

P.S: jeśli ktoś chce mi powiedziec, że nie jestem kumaty to chętnie to przyjme bo to może nawet prawda. patrząc na niektorych to nawet wole nie byc.
Odpowiedz cytując