|
Moim zdaniem wszystko zostało już wyjaśnione, może nie wszystko jest wyjaśnione dosłownie ale każdy może rozumieć o co chodzi. Proponowałbym zamknąć temat bo niedługo zleci się to cała Polska i będą zadawać pytania typu: co Tomasz Frankowski lubi jeść na śniadanie.
I nie rozumiem jak po tym wszystkim co miało miejsce można było nie zauważyć, że pan Tomasz Frankowskim był kimś więcej niż tylko zwykłym grajkiem. Wybrał inaczej jego sprawa.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.03.2009 o godz. 14:44.
|