|
Franek za kadencji w Wisełce spisywał sie bardzo dobrze w koncu "Franek łowca bramek..." A to ze zmienil klub to juz jest jego sprawa i tyle my jako kibice powinnismy mu podziekowac za gre w naszym zespole. A to ze gra teraz Jagielloni a nie Wisle to moze i nawet lepiej.
Szacunek Franek
|