matthewG napisał(a):

|
A ja również chciałbym się podzielić własnym zdaniem. Po oglądnięciu występu Beto w meczu z Polonią stwierdzam, że Beto to bardzo inteligentny zawdonik. Miał duży udział w jednej z bramek - doskonała gra bez piłki i wzięcie na swoje barki 2, może nawet 3 piłkarzy Polonii.
|
To samo po przyjściu do nas prezentował Niedzielan ( bodajże bramka Brożka na 1-0 w wyjazdowym meczu w Lubinie), ale oczywiście żaden "znawca" tego nie widział, bo przecież sam nie strzelił gola i w ogóle Wtorek jest do dupy. Może wziął ich na swoje barki raczej w cudzysłowiu, ale biegło za nim chyba ze 3 obrońców, dzięki czemu Brożek mógł być nie kryty. Także Matthew, to nie jest miejsce na docenianie tego typu umiejętności piłkarzy, bo możesz zostać zjedzony.