Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9425
Stary 26.03.2009, 14:37
matthewG napisał(a):Wyświetl post
A ja również chciałbym się podzielić własnym zdaniem. Po oglądnięciu występu Beto w meczu z Polonią stwierdzam, że Beto to bardzo inteligentny zawdonik. Miał duży udział w jednej z bramek - doskonała gra bez piłki i wzięcie na swoje barki 2, może nawet 3 piłkarzy Polonii.
To samo po przyjściu do nas prezentował Niedzielan ( bodajże bramka Brożka na 1-0 w wyjazdowym meczu w Lubinie), ale oczywiście żaden "znawca" tego nie widział, bo przecież sam nie strzelił gola i w ogóle Wtorek jest do dupy. Może wziął ich na swoje barki raczej w cudzysłowiu, ale biegło za nim chyba ze 3 obrońców, dzięki czemu Brożek mógł być nie kryty. Także Matthew, to nie jest miejsce na docenianie tego typu umiejętności piłkarzy, bo możesz zostać zjedzony.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 26.03.2009 o godz. 15:14.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując