Wyświetl pojedynczy post
T@mi
Junior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1634
Stary 26.03.2009, 14:36
Oswiadczam ze jezeli na meczu z Jagielonia pojawi sie antydoping dla Franka, badz jakis gupi transparent bedzie to moj ostani mecz przy REYMONTA.. i chodz WIsel bede nosil do konca zycia w sercu, badzmy normalnymi kibcami,, JUDASZEM BYL DOLHA!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując