|
Oswiadczam ze jezeli na meczu z Jagielonia pojawi sie antydoping dla Franka, badz jakis gupi transparent bedzie to moj ostani mecz przy REYMONTA.. i chodz WIsel bede nosil do konca zycia w sercu, badzmy normalnymi kibcami,, JUDASZEM BYL DOLHA!!!!!!!!!
|