Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 26.03.2009, 14:25
zgadzam się że nie będzie legendą w Wiślackim tego słowa znaczeniu ale czy od razu ma być judaszem.. trochę to chore, nie zapominajcie że Tomek to tylko człowiek.
Odpowiedz cytując