|
Szanowni Koledzy i Koleżanki ilu z Was dało od siebie Wiśle tyle co Tomasz Frankowski, że macie prawo go oceniać i jeździć po nim. To on był wiodącą postacią przez te kilka lat dzieki czemu Świat o nas usłyszał a Europa napewno. Nie wiem ilu z Was pracuje, ja pracuje ósmy rok w jednej firmie i naprawde ciężko mi przychodzi jakakolwiek motywacja do dalszego wysiłku. Czasem trzeba coś zmienić bo inaczej wszyscy na tym stracą i pracownik i pracodawca. Dalsze podwyżki juz nie sa w stanie mnie zmotywowac do niczego po prostu czlowiek sie wypala. Myśle że Tomek miał podobnie i chcial spróbować czegoś nowego zwłaszcza że miał już 31 lat a kariera piłkarza nie trwa wiecznie. Pół roku w tą czy w tą w jego wieku już robiło różnice. A to że ma Wisłe w sercu udowodnił już nie raz. Pozdrawiam.
|