Wyświetl pojedynczy post
tkris
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1629
Stary 26.03.2009, 14:18
Pan Palikot i inni podobni mu krzykacze prubują narzucić forumowiczom własne "błyskotliwe przemyślenia". Panowie nie dajmy sie i przywitajmy Tomka na stadionie jako kogoś kto jednak bardzo dużo zrobił dla naszego klubu.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez tkris : 26.03.2009 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując