|
Apropo pytań o piłkarza legendę:
Piłkarz Legenda ( dla mnie):
-Wiślak, wyróżniający się postawą na boisku, a przede wszystkim poza nim.
- Wierny klubowi w każdych okolicznościach.
Przykłady:
H. Reyman
K. Kmiecik
K. Moskal (A transfer do Lecha w tym wypadku, tylko to potwierdza.)
Dla mnie piłkarz-legenda to ktoś dla , którego Wisła nie była przystankiem w karierze, miejscem pracy tylko wartością w życiu, tak jak dla nas kibiców. Jednym słowem jeden z nas.
Dlaczego Frankowski jest Judaszem? Bo wiązano z nim duże nadzieje, które on zaprzepaścił, pokazując że nie jest jednym z nas.
Do kolegi wyżej idealny wzór na reprezentanta frakcji pro-Frankowski. Już sam herb w avatarze wszystko o Tobie mówi.
Ostatnio edytowane przez Kurt : 26.03.2009 o godz. 14:24.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!
|