|
Franek to dla mnie symbol Wisły tamtych DOBRYCH lat. Chyba bardziej nawet niż Żurawski. Nie miałem i nie mam żadnych pretensji o odejście i sposób odejścia.
Na Szymkowiaka nikt pomyj nie wylewa mimo że, jak pamiętam, jego odejście było dość nagłe i niezapowiedziane.
A transparent z "Judaszem" .. heh ... nie wiem, ja jestem miłośnikiem Wisły - piłkarzy, trenera, gry a nie miłośnikiem kibiców Wisły. Szczególnie jak robią takie idiotyzmy, żeby tego gorzej nie określić.
|