Wyświetl pojedynczy post
vilgefortis
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1625
Stary 26.03.2009, 14:11
Franek to dla mnie symbol Wisły tamtych DOBRYCH lat. Chyba bardziej nawet niż Żurawski. Nie miałem i nie mam żadnych pretensji o odejście i sposób odejścia.

Na Szymkowiaka nikt pomyj nie wylewa mimo że, jak pamiętam, jego odejście było dość nagłe i niezapowiedziane.

A transparent z "Judaszem" .. heh ... nie wiem, ja jestem miłośnikiem Wisły - piłkarzy, trenera, gry a nie miłośnikiem kibiców Wisły. Szczególnie jak robią takie idiotyzmy, żeby tego gorzej nie określić.
Odpowiedz cytując