Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1609
Stary 26.03.2009, 13:29
Przykre, że Stowarzyszenie Kilku Kibiców Wisły uważa się za jedynie oświeconych. Czepialstwo PvD jakiś półsłowek to już kompletna żenada.
Jak wszyscy strasznie przeżywałem porażkę w Atenach a potem odejście Franka, tyle że umiem sobie doskonale wyobrazić jego stan w tym czasie - ot, po prostu własne doświadczenie uczy w życiu więcej...

Cokolwiek się stało Wisła istnieje nadal, co roku walczymy o mistrza, co roku wlejemy Pasom, a czasami ogramy jakąś Barcelonę - i to wszystko mimo odejścia Frankowskiego. Stało się więc coś strasznego ?

Teraz gdy oglądam bramki Franka, rozumiem frustrację i wściekłość całej reszty
Panie Tomku - dziękuje za wszystkie 115
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując