|
Jesteśmy Prawdziwymi Polakami zawsze znajdziemy powód do Narzekań i szukania waśni...dość mamy własnych problemów(kontuzja brożka i każdy mecz o 3pkt) żeby jeszcze rozpamiętywać stare dzieje. Fakt sytuacja była,-wyjaśnil ją każdy bedzie mial własne zdanie. Ale jako jedna BRAĆ mamy klub, który nas teraz potrzebuje bo o Tytuł nie bedzie łatwo...
|