|
Za niedługo kazdy kto strzeli 100 bramek dla Wisły bedzie legendą... Legenda klubu nie odchodzi dzien przed zamknieciem okna bez jakiegokolwiek uzasadnienia... Najbardziej zenujace Franku było twoje oswiadczenie po tygodniu. Odchodzić trzeba z klasą... jak Kuba, jak Żuraw, a nie jak ty. Ciekaw jestem czemu tak Dolhy tak nikt nie broni? Odszedł w podobny sposób... a na pewnym meczu to uszy mi puchły od gwizdów na niego.
Ostatnio edytowane przez palikot : 26.03.2009 o godz. 13:23.
|