Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mlody w
Junior Member
Od: 11.2007
Offline
#
1603
26.03.2009, 13:10
gianbuffon
napisał(a):
no dobra, ale przeciez odszedl? i to w trudnym momencie dla nas, dla pilkarzy.
czyli mam rozumiec, ze jakby Franek ladnie pozegnal sie z kibicami, to by bylo ok?
ale chyba nie w tym rzecz, bo glownym zarzutem jest zostawienie druzyny w ciezkim momencie,a nie odejscie bez pozegnania...
1. szacunek dla Kuby za to, że mógł nie przedłuzac z Wisła kontraktu i odejsc za darmo (nakłaniał go do tego przyjaciel a niebawem wspólnik Frankowskiego Konieczny) a nie uczynił tego, tylko pozwolił Wisle zarobić 3 mln euro
. Do dzisiaj Wisła zalega mu 12 000 zł Kuba nigdy z tego powodu nie płakała. Frankowski odszedł jak zdrajca i jeszcze sie wypłakuje sie na forum
[
3. Kuba brał udział w wielu kibicowkich akcjach (m.in pomocy 12-letniewmu Arkowi Warchałowi) Frankowski nigdy nic dla Wisły nei zrobił za darmo
[
Ostatnio edytowane przez mlody w : 26.03.2009 o godz. 13:13.
wytępić wroga i wywalczyć jego koniec kto rządzi w Krakowe sam powiedz
mlody w
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlody w
Znajdź inne posty napisane przez mlody w