Wyświetl pojedynczy post
mlody w
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1603
Stary 26.03.2009, 13:10
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
no dobra, ale przeciez odszedl? i to w trudnym momencie dla nas, dla pilkarzy.
czyli mam rozumiec, ze jakby Franek ladnie pozegnal sie z kibicami, to by bylo ok?
ale chyba nie w tym rzecz, bo glownym zarzutem jest zostawienie druzyny w ciezkim momencie,a nie odejscie bez pozegnania...
1. szacunek dla Kuby za to, że mógł nie przedłuzac z Wisła kontraktu i odejsc za darmo (nakłaniał go do tego przyjaciel a niebawem wspólnik Frankowskiego Konieczny) a nie uczynił tego, tylko pozwolił Wisle zarobić 3 mln euro

. Do dzisiaj Wisła zalega mu 12 000 zł Kuba nigdy z tego powodu nie płakała. Frankowski odszedł jak zdrajca i jeszcze sie wypłakuje sie na forum

[3. Kuba brał udział w wielu kibicowkich akcjach (m.in pomocy 12-letniewmu Arkowi Warchałowi) Frankowski nigdy nic dla Wisły nei zrobił za darmo [
Ostatnio edytowane przez mlody w : 26.03.2009 o godz. 13:13.
wytępić wroga i wywalczyć jego koniec kto rządzi w Krakowe sam powiedz
Odpowiedz cytując