mlody w napisał(a):

|
Uwierz że Kuba nie robił tego wszystkiego dlatego że nie chciał być nazwany judaszem,pozatym skoro pojawił się na d2 i razem kibicami oglądał mecz,a nie z loży to chyba świadczy o tym że ma Wisłe w sercu.
|
no dobra, ale przeciez odszedl? i to w trudnym momencie dla nas, dla pilkarzy.
czyli mam rozumiec, ze jakby Franek ladnie pozegnal sie z kibicami, to by bylo ok?
ale chyba nie w tym rzecz, bo glownym zarzutem jest zostawienie druzyny w ciezkim momencie,a nie odejscie bez pozegnania...