Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 26.03.2009, 12:10
Ja mam jeszcze pytanie do Franka do samego meczu z PAO.
Do sytuacji z nieuznanym golem Penksy.

http://www.youtube.com/watch?v=lYjBDYkR648

Co sądzisz o tej sytuacji ?
Czy sędzia coś mówił dlaczego nie uznał tego gola ?