Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#817
Stary 26.03.2009, 11:12
Uwaga Uwaga, dobre(a raczej tez nieoficjalne poki co) wiadomosci. Jak wiesc gminna niesie ma byc spolonizowana najwieksza gra wszechczasow na PC - World of Warcraft. Ma powstac calkowicie polski serwer(a raczej kilka bo Polakow grajacych w ta gre jest w tej chwili ponad 100 000...), calkowicie polski abonament(rzedu 50-60 zlotych za dwa miesiace gry... ), oraz calkowicie polska infrastrukture. Cieszyc sie? Chyba mozna, bo ja jezeli teraz place 125 zlotych co dwa miesiace by grac w ta gre to i placic bede tym bardziej polowe tej kwoty by grac w nia.
Odpowiedz cytując