Tomek ja nie napisałem, że będziesz zarabiał na szkółce ,a tym bardziej że jest to złe.
jedni pytają Cię o Mirka inni o mozliwy powrót do Wisły, o Engela o Kosowskiego , inni o inne jeszcze sprawy.
Moje pytania brzmiały
Cytat:
|
Co kierowało Tobą i Markiem Koniecznym jako założycielami Akademii Piłkarskie 21 im Henryka Reymana, że właśnie legendę Wisły wybraliście na patrona waszego prywatnego biznesu?
|
jesli prywatny biznes aż tak razi, to napiszę prywatnego hobby
Cytat:
|
Czy kierujcie się tymi samymi wartościami co Henryk Reyman, który nigdy zapewne nie pomyślał, że będzie legendą Białej Gwiazdy? A jednak nia się stał poprzez swoją grę jak równiez za postawę pozaboiskową?
|