Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1551
Stary 26.03.2009, 09:45
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Bronex --> z wypowiedzi P. Frankowskiego jasno wynika, że ma świadomość, że to co zrobił było błędem, a te zdarzają się każdemu. Ale czy jest to powód, żeby wyzywać zawodnika, który zrobił dla tego klubu naprawde wiele, od zdrajców, judaszów i stawiać go w jednym rzędzie z Surmą?
a czy ja to robię W moim poście pada słowo judasz , zdrajca ,surma ? bez jaj. Chłopie naucz się czytać.

Dobra z resztą nie ma co się spierać o Frankowskiego. Polski naród jest ciemny. Reiss sprzedawał mecze a kibice w Poznaniu już go beatyfikowali , Frankowski porzucił klub i kibiców w najgorszy z możliwych sposobów a u nas atmosfera święta i radości pod hasłem "FRANEK DOBRZE ZROBIŁEŚ ,KOCHAMY CIĘ"....
Frankowski dzisiaj mówi ,że źle zrobił . Potrzebował na to 4 lat ,żeby dojść do taki wniosków. Rozumiem jakby był jeszcze młody głupi ale 30-letni piłkarz , filar naszego zespołu odkręca taki numer wstyd. Moim zdaniem rzecz nie leży w tym ,że odszedł bo to może zrobić każdy dobry piłkarz chcący się odnieść do płaszczyzny o stwarzającej większe wymagania, ale to w jaki sposób to uczynił co dyskwalifikuje go w całej rozciągłości....
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.03.2009 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując