Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 26.03.2009, 08:47
Tomaszu - bez względu na to, jak rozwinie się ten temat - wiedz, że dla niektórych byłeś i jesteś ikoną naszego klubu. Szkoda, że Twój powrót do ekstraklasy odbywa się Białymstoku, mimo to mam nadzieję, że swoją przyszłość zwiąrzesz z Krakowem (słyszałem coś o szkółce piłkarskiej?). Powodzenia w dalszej części sezonu.
Odpowiedz cytując