Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1002
26.03.2009, 07:48
RAPH
napisał(a):
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,64...przez_CBA.html
swieżak...ilu jeszcze
dzisiaj jeszcze jeden
.sedzia ekstraklasy Piotr P.to juz sie nudne robi.
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82