Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 26.03.2009, 06:05
Ja chciałbym się dowiedzieć jak inni piłkarze Wisły zareagowali na informację, że Pan odchodzi. Zwyczajnie życzono Panu powodzenia, czy może jednak dało się wyczuć jakieś napięcie, jakąś niepewność? Może później rozmawiał Pan ze swoimi byłymi kolegami z drużyny o tym, jak w szatni komentowano Pana odejście?
Pytam o to ponieważ sądzę, że zawodnicy zdawali sobie sprawę, że Pana transfer to więcej niż zwykłe osłabienie "siły ognia" zespołu. Trudno było nie dostrzec, że Wisła była silniejsza pod względem psychologicznym gdy Pan był na boisku. Fakt, że odszedł Pan mimo iż klub wcześniej zapewniał, że z napastników tylko Żuraw zostanie wytransferowany też mógł wpłynąć na mentalność zespołu.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować za czas, który spędził Pan w Wiśle. Dzięki grze "Franka" zyskałem wiele pięknych wspomnień i nawet bardzo nieprzyjemne okoliczności zaskakującego odejścia nie wymarzą ich z mojej pamięci. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez jova : 26.03.2009 o godz. 08:41.