Wyświetl pojedynczy post
matt_21
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 26.03.2009, 04:32
MOJA OCENA SPRAWY: Tomek grał tu 7 lat, strzelił ponad 100 ileśtam goli, no a potem zrobił ŹLE odchodząc w niewłaściwym momencie, to nie było dobre, ale jest w gorącej wodzie kąpany, czy wy nie popełniacie błędów i nie macie sobie nic do zarzucenia Uche był gorszy bo strzelił parę goli i chciał uciekać pomimo kontraktu, za co go zresztą zawiesili. Czemu tu Franek pisze, może lubi Wisłę!!!

MOJE PYTANIE: Czy to nagłe pojawienie się na forum, jest związane z planami szkółki piłkarskiej Albo czy dokładniej o to chodzi by zrobić taki grunt by ją utworzyć w ramach TS Wisła Jeśli tak to idea szczytna bo takiej inicjatywy jak pożądna szkółka to do tej pory u nas nie było.
Ostatnio edytowane przez matt_21 : 26.03.2009 o godz. 04:47.