MOJA OCENA SPRAWY: Tomek grał tu 7 lat, strzelił ponad 100 ileśtam goli, no a potem zrobił ŹLE odchodząc w niewłaściwym momencie, to nie było dobre, ale jest w gorącej wodzie kąpany, czy wy nie popełniacie błędów i nie macie sobie nic do zarzucenia

Uche był gorszy bo strzelił parę goli i chciał uciekać pomimo kontraktu, za co go zresztą zawiesili. Czemu tu Franek pisze, może lubi Wisłę!!!
MOJE PYTANIE: Czy to nagłe pojawienie się na forum, jest związane z planami szkółki piłkarskiej

Albo czy dokładniej o to chodzi by zrobić taki grunt by ją utworzyć w ramach TS Wisła

Jeśli tak to idea szczytna bo takiej inicjatywy jak pożądna szkółka to do tej pory u nas nie było.