koyoot napisał(a):

|
Ekhem. Szczerze? Wolalbym wydac teraz 1000 zlotych niz 1600-2000 za rok lub dwa gdy wyjdzie X720... Do tego ceny gier na konsole...
|
Ja powiem tak nowa konsola wyskoczy najwczesniej w 2011. Ceny gier są wysokie, lecz allegro ratuje sytuacje, ja np za każdą grę w jaką grałem płaciłem maksymalnie 20 zł oprócz Fify która użytkuje około roku co kosztuje 70 zł z ceny zakupu. Do tego na niektórych zarabiałem. Odsprzedając drożej niż kupiłem. Lecz argument gry w PES jest jednak na dzien dzisiejszy nie do przeskoczenia no chyba że zmienisz na Fifę

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.