Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 26.03.2009, 00:56
Sorry ,ale czy organizując spotkanie w Jamie nie próbujecie przypadkiem uwiarygodnić jakichś kolejnych planowanych mądrości typu "płótno o Judaszu" ? . Zbliża się mecz z Jagą , można będzie Franka znowu łajnem obrzucić (niby w imieniu kibiców) . Czemu i komu to ma służyć?
Są jakieś nowe fakty w temacie Franka? To czemu nie ujawnicie ich na forum. Znowu jakieś plotki , mity ,spekulacje?
Chętnie przyjdę do Jamy .

A może będzie na spotkaniu ktoś kompetentny?
Odpowiedz cytując