Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.03.2009, 00:49
reguly juz są ustalone, wszystkiego dowiecie sie niebawem, jak zamkne zapisy
gramy 20min jedną polowe i tylko jedną [niestety trening halowy nie umożliwia gry na dwie polowy]
skan mile widziany ale niekonieczny, i tak zapytam liderow zespolow o wyniki po meczach [zapamiętujcie kto z Waszej drużyny ile bramek strzelił w meczu, bedzie prowadzona tabela króla strzelców]

ps. łączcie sie w pary i podawajcie nazwy oraz sklady Waszych druzyn, jezeli chcemy z tym ruszyc
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.03.2009 o godz. 01:05.
Odpowiedz cytując