Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.03.2009, 00:17
WILU i Dubi zglaszacie sie na ochotnikow do uporzadkowania tematu ?
Chcialem to zrobic na zasadzie.

Problem (przykladowo bijatyka w Atenach)
Wersja przeciwnikow Franka.
Wersja Franka.
Oczywiscie w miare mozliwosci obie wersje poparte dowodami.

Ale slabo z czasem.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 26.03.2009 o godz. 00:36.
WISŁA PANY !!