|
WILU i Dubi zglaszacie sie na ochotnikow do uporzadkowania tematu ?
Chcialem to zrobic na zasadzie.
Problem (przykladowo bijatyka w Atenach)
Wersja przeciwnikow Franka.
Wersja Franka.
Oczywiscie w miare mozliwosci obie wersje poparte dowodami.
Ale slabo z czasem.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 26.03.2009 o godz. 00:36.
|