|
wierz mi zebym mogl i kibice ktorzy tam beda chcieliby mnie wysluchac to bym wpadl....jednak i tu i wczesniej powiedzialem juz naprawde wszystko na ten temat i ile mozna rozmawiac o tym samym.?wszyscy teraz wiedza jaka byla wersja pawdziwa chyba ze ktos zna inna(moze cos sie dzialo poza mna).pozdrow wszystkich co beda w jamie ode mnie a i tak sie zobaczymy przy okazji meczu z jaga
|