Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 25.03.2009, 23:26
wierz mi zebym mogl i kibice ktorzy tam beda chcieliby mnie wysluchac to bym wpadl....jednak i tu i wczesniej powiedzialem juz naprawde wszystko na ten temat i ile mozna rozmawiac o tym samym.?wszyscy teraz wiedza jaka byla wersja pawdziwa chyba ze ktos zna inna(moze cos sie dzialo poza mna).pozdrow wszystkich co beda w jamie ode mnie a i tak sie zobaczymy przy okazji meczu z jaga