Temat
:
Tomasz Frankowski - Fakty i Mity : )
Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ
Offline
#
214
25.03.2009, 23:23
Ok, dzięki za odpowiedź. Więcej pytań nie mam, a ostatnia wypowiedź na temat niefortunnej kurtuazji utwierdziła mnie w moim przekonaniu. Wybacz, ale w taki sposób to wszystko zanegować można.
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
akakiusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do akakiusz
Znajdź inne posty napisane przez akakiusz