Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 25.03.2009, 23:14
Wciąż jednak w zasadzie nie wyjaśniłeś - dlaczego chciałeś wyjechać. Czego Ci brakowało w Krakowie? Kasy? Sukcesów (II liga Hiszpanii to chyba nie sukces)? Dlaczego w ogóle chciałeś wyjechać


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex: