Temat
:
Tomasz Frankowski - Fakty i Mity : )
Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: że znowu
Offline
#
208
25.03.2009, 23:14
Wciąż jednak w zasadzie nie wyjaśniłeś - dlaczego chciałeś wyjechać. Czego Ci brakowało w Krakowie? Kasy? Sukcesów (II liga Hiszpanii to chyba nie sukces)? Dlaczego w ogóle chciałeś wyjechać
W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Ajronek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ajronek
Znajdź inne posty napisane przez Ajronek