Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 25.03.2009, 22:54
engel mial swietny start ,do mojego odejscia wspolpracowalo sie z ni ok.jedynie pozniej koledzy z druzyny mowili,ze sie zmienil i jakby pogubil.ciezko mi mowic bo mnie juz nie bylo wiec przemilcze