Temat
:
Tomasz Frankowski - Fakty i Mity : )
Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
Od: 10.2007
Offline
#
198
25.03.2009, 22:54
engel mial swietny start ,do mojego odejscia wspolpracowalo sie z ni ok.jedynie pozniej koledzy z druzyny mowili,ze sie zmienil i jakby pogubil.ciezko mi mowic bo mnie juz nie bylo wiec przemilcze
franek6634
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do franek6634
Znajdź inne posty napisane przez franek6634