Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 25.03.2009, 22:52
do koyoot-nie ,nikt mnie z wisly nie wypychal.szymek jednak byl na cenzurowanym i jego sprzedaz musiala sie odbyc.przynajmniej tyle wiem w tym temacie