Temat
:
Tomasz Frankowski - Fakty i Mity : )
Wyświetl pojedynczy post
franek6634
Member
Od: 10.2007
Offline
#
197
25.03.2009, 22:52
do koyoot-nie ,nikt mnie z wisly nie wypychal.szymek jednak byl na cenzurowanym i jego sprzedaz musiala sie odbyc.przynajmniej tyle wiem w tym temacie
franek6634
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do franek6634
Znajdź inne posty napisane przez franek6634