|
Panie Tomku, cóż powiedzieć, przeczytałem temat z góry na dół; wszystkie posty jak leci, żeby poznać zdanie pana i przede wszystkim ludzi identyfikujących się z Biała Gwiazdą.
Dobrze, że odważył się pan zabrać głos w dyskusji (szkoda że tak późno); jak dla mnie sprawa jest prosta:
Nie mam zamiaru nigdy już bić brawo i krzyczeć :"Franek, Franek - łowca bramek", ale też nie zamierzam krzyczeć hasła typu :"Wyp****" czy "Judasz" pod pana adresem.
Po prostu jest pan dla mnie jednym z wielu szarych, niewyróżniających się piłkarzy którzy grali w brawach mojej ulubionej drużyny(takich jak Cleber,Uche itp.), jak sam pan pisze Legendą Wisły nigdy nie chciał pan zostać i nie będzie, ale i tak pozostaje we mnie szacunek, za to że pomimo upływu 4 lat od tej sprawy próbuje pan otwarcie porozmawiać o odejściu, bo wielu ludzi to naprawdę zabolało.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 25.03.2009 o godz. 22:50.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|