Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2009, 22:39
Panie Tomku czytajac pana posty, nurtuje jedno mnie pytanie odnosnie pana odejscia z Wisly. Czy poniekad zostal pan, tak jak pan mowi, identycznie jak Mirek Szymkowiak, zmuszony do odejscia z Wisly? Bo mam takie dziwne wrazenie czytajac pana posty tutaj.