|
Panie Tomku czytajac pana posty, nurtuje jedno mnie pytanie odnosnie pana odejscia z Wisly. Czy poniekad zostal pan, tak jak pan mowi, identycznie jak Mirek Szymkowiak, zmuszony do odejscia z Wisly? Bo mam takie dziwne wrazenie czytajac pana posty tutaj.
|