Wyświetl pojedynczy post
airborne4009
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tam gdzie diabla niema bo sie boii;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 25.03.2009, 22:38
Widze że temat modny się staje i niedługo bedzię legendą na tym portalu jak sobie kibice z piłkarzem rozmawiają No cóż odszedł pan w trudnym momencie,ale takie to Wisła ma od kilku lat. Zarówno pana zwolennicy jak i przeciwnicy mają swoje racje i tak będzie bo nikt raczej zdania nie zmieni. Za gre dla Wisły należy sie panu szacunek,w co nie wątpie, za rozstanie dezaprobata jak najbardziej, ale żeby judasz i zdrajca to przesada. Pozdrawiam i życze wielu goli w dalszej pana karierze.
Semper Fidelis

,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''