Temat
:
Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
31
25.03.2009, 22:37
Proponuje zrobic tak: gramy mecze u siebie i na wyjezdzie (
) granatowa barwa oznacza gospodarza a pomaranczowa wyjazdowicza.Po zakonczeniu meczu dobrze by bylo zrobic skan wyniku.Gramy 10 min polowe czy 5
.
oskar TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oskar TS
Znajdź inne posty napisane przez oskar TS