|
ULTRA WISŁA
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA
Offline
|
#189

25.03.2009, 22:37
|
w temacie:
Cytat:
Spotkanie w sprawie Frankowskiego!
W Piątek o godzinie 18 w klubie Jama odbędzie się spotkanie kibiców Wisły Kraków, w sprawie Tomasz Frankowskiego.
Spotkanie organizowane jest w celu wyjaśnienia wszelkich spraw związanych z w/w osobą. Zostaną tam przekazane wszystkim przybyłym wszelkie znane nam FAKTY dotyczące tematu Frankowskiego.
Zapraszamy na to spotkanie wszystkie osoby, których interesuje ten temat oraz chcą poznać kulisy całej sprawy.
Serdecznie zapraszamy!
|
SKWK
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
|
|